• kone
  • BKIS
  • pedok
  • KZP
  • BOXY
  • BKIS
  • vizualizacia
  • KZP
  • podkova
  • BKIS
  • DETI
  • kzp
  • prekazky
  • BKIS
  • deti
  • kzp
  • klobuky
  • BKIS
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 13.5.2018

1. dostihy 14:00 (10406) - Hendikep Lord Patricka
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 2 600 EUR
1 PRAAN (GB), 3 dž. Zdenko Šmida 52.0 EKOLS Skalica, s.r.o.
2 JUSTICE BOLD (IRE), 5 dž. Jiří Palík 63.5 Autoopravovňa Strnisko
3 PORTOSANTO (IRE), 3 dž. Martin Laube 55.0 VICTORY FARM
4 HAYLUCK (IRE), 4 dž. Peter Hodáň 56.5 Autoopravovňa Strnisko
5 SILVER TRAIN (IRE), 5 Lukáš Matuský 63.5 Herr Stummer Johann (AUT)
6 SHARP BROOK (CZE), 10 dž. Bauyrzhan Murzabayev 60.5 Stáj Latén (CZE)
7 AKBULAT (GB), 5 Lucia Urbaničová 64.5 Stajňa Egl
8 PARDONIE (CZE), 6 žk. Ferdinand Kráner 52.5 Horse Farm Kroutilík (CZE)
9 SOTSCHI, 4 Michal Demo 58.5 IM-EX
Dohlásené kone: AKBULAT (GB), PARDONIE (CZE)
Nevyhendikepovaní: PORTOSANTO (IRE) -0,5 kg, PRAAN (GB) -2 kg.
Nekvalifikovaná: WENUS (CZE)

2. dostihy 14:34 (10407) - Hendikep Temirkanova
rovina III kat., handicap, 4ročné a staršie kone, 2400 m, 2 600 EUR
1 PERSI (IRE), 6 Lukáš Matuský 64.5 Autoopravovňa Strnisko
2 MATIDIA (GB), 5 Saša Glogovac 60.0 Star Kingdom Racing (AUT)
3 ARIZONA FLOWER (GER), 5 dž. Martin Laube 55.0 Stall Garant SK
4 THARAJAM (IRE), 6 dž. Jaroslav Línek 66.5 Autoopravovňa Strnisko
5 GOLDEN BIG (GER), 4 dž. Jan Verner 54.0 Gestüt Tricolore
6 ASPEN BLUE (GER), 6 dž. Róbert Šara 56.0 Speeding Horse
7 MADOX, 5 dž. Zdenko Šmida 52.0 FeD, spol. s r.o.
8 KING OF MARMALADE (IRE), 8 Michal Demo 59.5 Euroframe-Váňová SK
Nevyhendikepovaná: ARIZONA FLOWER (GER) -5 kg.
Nekvalifikovaná: LET ME WIN (AUT)

3. dostihy 15:00 (10409) - Hendikep Shamal Sally
rovina V kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 2000 m, 1 400 EUR
1 SANTINO (CZE), 8 Michal Demo 59.0 Euroframe-Váňová SK
2 DARING VISION (FR), 3 dž. Jan Verner 54.5 Have Fun
3 FURIOUS FELIX, 3 dž. Jaromír Šafář 56.5 Mishel Style
4 PULP FICTION, 6 dž. Jakub Pavlíček 64.5 Stajňa RATEX
5 DEVILER (GER), 4 dž. Ján Havlík 55.0 Stajňa Alex
6 FIORD ROCK (CZE), 4 dž. Peter Hodáň 57.0 VIMAR DVORNÍKY
7 GLORDI (IRE), 4 dž. Jaroslav Línek 63.0 Autoopravovňa Strnisko
8 TOPOLINA (GB), 5 žk. Ferdinand Kráner 60.5 VIMAR DVORNÍKY
9 KALISTO, 4 dž. Štefan Budovič 57.0 Kovometal
10 NORWEGEN (GER), 3 dž. Jiří Palík 56.0 Stall Garant SK
11 GOLDEN SKY (GER), 5 Jaroslav Brečka 70.0 HWS Tellus Equinus

4. dostihy 15:32 (10405) - Cena Czasa
rovina II kat., cena, 3ročné kone, 2000 m, 3 600 EUR
1 UNFUG (GER), 3 dž. Jaroslav Línek 58.0 INTERGAJ (HUN)
2 DENBEKI (CZE), 3 dž. Zdenko Šmida 55.5 HWS Tellus Equinus
3 QUEENTERA (GB), 3 dž. Jan Verner 55.5 Michaela-Hruboš (CZE)
4 KARIM (GER), 3 dž. Bauyrzhan Murzabayev 57.0 Stall Liberty Leaf (AUT)
5 SILVER NIGHT (FR), 3 dž. Martin Laube 55.5 U krále Matyáše, UH (CZE)

5. dostihy 16:02 (10404) - 32. Veľká májová cena
rovina I kat., cena, 4ročné a staršie kone, 2400 m, 7 000 EUR
1 MEDICI (USA), 5 dž. Ján Havlík 58.5 MPL Racing
2 ORIENTAL SKY (GER), 6 dž. Jaroslav Línek 60.0 Stajňa Patrik
3 SULMAN, 7 dž. Martin Laube 57.0 HONOR Racing
4 INTISARI (IRE), 6 dž. Zdenko Šmida 60.0 Monte Negro (CZE)
5 LASSPOUR (IRE), 4 dž. Zuzana Vokálková 58.5 Monte Negro (CZE)
6 PORTORIKOS (IRE), 5 dž. Jiří Palík 58.5 Autoopravovňa Strnisko
7 LILFAST (IRE), 6 Michal Demo 57.0 Autoopravovňa Strnisko
8 AUTOR (IRE), 8 dž. Jaromír Šafář 58.5 Meridian (CZE)

6. dostihy 16:35 (10403) - 26. Jarná míľa
rovina I kat., cena, 4ročné a staršie kone, 1600 m, 7 000 EUR
1 TRUE CHAMP (GER), 4 dž. Jaroslav Línek 58.5 Sky Group
2 LAGARO (CZE), 5 dž. Martin Srnec 58.5 DAR (CZE)
3 CHILLI CHOCOLATE (FR), 4 dž. Jiří Palík 57.0 Mostry Senica
4 CONNOR (FR), 4 dž. Martin Laube 60.0 KT OBAL
5 MOOREEN, 4 dž. Jaromír Šafář 58.5 KMD Šamorín
6 FILS DE L´AIR (FR), 4 dž. Ingrid Janáčková Koplíková 58.5 Václav Slovák (CZE)
7 NYANI TOMBA (IRE), 8 dž. Jan Verner 58.5 Joly (CZE)
8 GEORGE BOOLE (IRE), 4 žk. Ferdinand Kráner 60.0 AGA-Vlachovice (CZE)
9 BAHAMA PA PA (FR), 5 dž. Ján Havlík 57.0 IBF Madérét
10 LIGHTBLACK (IRE), 4 Michal Demo 57.0 Autoopravovňa Strnisko
11 SILVER EMPRESS (FR), 4 dž. Zdenko Šmida 57.0 Stajňa KOVO

7. dostihy 17:25 (10402) - 26. Jarná cena kobýl
rovina L kat., cena, 3ročné kobyly, 1700 m, 23 000 EUR
1 ZAMBALA (GER), 3 dž. Zdenko Šmida 58.0 Stall Zuchthof Favianis (AUT)
2 FIRE FOR GOGA (GB), 3 dž. Martin Laube 58.0 Rena Rihtaric (HUN)
3 SLIVKA (CZE), 3 dž. Jaromír Šafář 58.0 Antique art UH (CZE)
4 BETHANY BELLE (CZE), 3 dž. Róbert Šara 58.0 PD Senica
5 CUNAMI (CZE), 3 dž. Martin Srnec 58.0 DAR (CZE)
6 SAREIA (GER), 3 Michal Demo 58.0 Stall Garant SK
7 WILD LOVE (FR), 3 dž. Bauyrzhan Murzabayev 58.0 LOKOTRANS Slovakia CZ (CZE)
8 TAMARCA, 3 dž. Štefan Budovič 58.0 VADUAL
9 MAKOVÁ PANENKA (CZE), 3 dž. Jiří Palík 58.0 Sectori Ševčík Vlachovice SK
10 ANGARA (GER), 3 dž. Jakub Pavlíček 58.0 Sontyc Racing (HUN)
Škrty: DENBEKI (CZE), GEORGE´S WHISKEY (FR), JUBILEUM (HUN), LOICE (IRE), PRISCILLA (FR*), QUEENETTA, QUSSI QUEEN (GER), REBELLIOUSLY (GER), SUMMER DRESS (GB), SUREY (IRE), WELTWEIT (GER)

8. dostihy 18:02 (10401) - 26. Veľká jarná cena
rovina L kat., cena, 3ročné kobyly a žrebce, 1700 m, 25 000 EUR
1 QUINTERO (CZE), 3 dž. Jan Verner 58.0 Stáj Hradec (CZE)
2 CAPTAIN HOLLOW (CZE), 3 dž. Jaromír Šafář 58.0 Meridian (CZE)
3 STANDING ROCK (FR), 3 Michal Demo 58.0 Stall Garant SK
4 FINIOS (CZE), 3 dž. Martin Srnec 58.0 DAR (CZE)
5 RISK (FR), 3 dž. Jiří Palík 58.0 Mostry Senica
6 THISISTHEKEY (FR), 3 dž. Ingrid Janáčková Koplíková 58.0 LOKOTRANS Slovakia CZ (CZE)
7 DANCING BLOOD (FR), 3 dž. Martin Laube 58.0 KT OBAL
8 DARKOLVA (IRE), 3 dž. Zdenko Šmida 58.0 Joly (CZE)
9 GUGUS DES BRIERES (FR), 3 dž. Jaroslav Línek 58.0 Stall europeanstayers.com (AUT)
10 MENTALIST (GER), 3 dž. Jakub Pavlíček 58.0 Sontyc Racing (HUN)
11 POKLAD (CZE), 3 dž. Štefan Budovič 58.0 NH Racing
12 BEAU MASSAGOT (FR), 3 dž. Bauyrzhan Murzabayev 58.0 Leram (CZE)
Dohlásené kone: BEAU MASSAGOT (FR)
Škrty: FALSTAFF DE BERCE (FR), KARIM (GER), PORTOSANTO (IRE), QUITO (GER), REBELIAN (FR)

9. dostihy 18:32 (10408) - Hendikep Move Your Visiona
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 2 000 EUR
1 GRAY TOUCH (FR), 4 Lucia Urbaničová 56.5 MPL Racing
2 MARIO (GER), 6 žk. Ferdinand Kráner 58.5 VIMAR DVORNÍKY
3 LA PALOMA, 4 Michal Demo 57.5 MPL Racing
4 ONEDEVIL IN PARIS (IRE), 4 dž. Martin Laube 55.0 KT OBAL
5 SHABBY REINE (FR), 4 dž. Jaroslav Línek 62.0 CRB Racing
6 LOICE (IRE), 3 dž. Peter Hodáň 52.0 Autoopravovňa Strnisko
7 CENNÁ ORCHIDEA (CZE), 4 dž. Zuzana Vokálková 54.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
8 DIES IRAE (FR), 5 Veronika Weinbachová 49.5 MN-Racing
9 NEWFASHION (CZE), 4 dž. Štefan Budovič 57.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
Nevyhendikepovaní: FURIOUS FELIX -1 kg, LOICE (IRE) -2,5 kg.
 
 
 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat