• kone
  • BKIS
  • pedok
  • KZP
  • BOXY
  • BKIS
  • vizualizacia
  • KZP
  • podkova
  • BKIS
  • DETI
  • kzp
  • prekazky
  • BKIS
  • deti
  • kzp
  • klobuky
  • BKIS
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 7.10.2018

1. dostihy 13:04 (11308) - Cena Diany Rosensturm
rovina IV kat., cena, 2ročné kone, 1600 m, 2 000 EUR
1 NEW STYLE (CZE), 2 dž. Peter Hodáň 55.0 Žrebčín Kobylany
2 CASTRO (GER), 2 Michal Demo 56.0 MPL Racing
3 CODY (FR), 2 dž. Róbert Šara 56.0 KT OBAL
4 FRENCH WHISKEY (FR), 2 Michaela Musialová 55.0 CRB Racing
5 RAMBO (CZE), 2 dž. Zdenko Šmida 56.0 Stajňa KOVO
6 NAPPINA (CZE), 2 Veronika Weinbachová 52.5 Scuderia Efendi
7 STORM DE NUIT (FR), 2 dž. Jaromír Šafář 56.5 Cardboard (CZE)
8 JOSEPHA (CZE), 2 dž. Ján Havlík 56.5 Dr. Charvát (CZE)
9 TARIQUE (FR), 2 dž. Jiří Chaloupka 58.0 Lokotrans (CZE)
10 GREY GODEA (CZE), 2 dž. Jiří Palík 56.0 Speeding Horse
11 WENEKA (CZE), 2 žk. Ferdinand Kráner 52.5 Dream Sky (CZE)
12 BOLTHORN (CZE), 2 dž. Jakub Pavlíček 57.0 FeD, spol. s r.o.
13 SPEED SPIRIUS, 2 dž. Štefan Budovič 57.5 PD Senica
Škrty: FIGHTING FALCO, PRINCESS AURELIA, SHAMAL BOY

2. dostihy 13:30 (11307) - Hendikep Rajči Šimon
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1400 m, 2 000 EUR
1 LA PALOMA, 4 dž. Jaroslav Línek 59.5 MPL Racing
2 LASHAIN (IRE), 4 dž. Jiří Palík 64.0 Autoopravovňa Strnisko
3 SHADES ARROW, 3 dž. Jiří Chaloupka 58.0 MN-Racing
4 HANAH MONTANA, 4 dž. Peter Hodáň 52.0 MattiMami
5 CENNÁ ORCHIDEA (CZE), 4 Veronika Weinbachová 53.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
6 L´ANGE BLEU (GER), 5 Piotr Krowicki 61.0
7 MARIO (GER), 6 žk. Ferdinand Kráner 57.5 VIMAR DVORNÍKY
8 ANMUT (GER), 5 am. Victoria Erb 52.0 Ing. Heinrich Lazarini (AUT)
Škrty: EVA GORE (GB)
Nevyhendikepované: ANMUT (GER) -8 kg, HANAH MONTANA -2 kg

3. dostihy 14:01 (11304) - Memoriál Antona Mlčúcha
rovina II kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1400 m, 3 600 EUR
1 TRUE CHAMP (GER), 4 dž. Jaroslav Línek 61.0 Sky Group
2 KILWORD (IRE), 7 Piotr Krowicki 61.0 Autoopravovňa Strnisko
3 DOREMI LAFU (IRE), 4 Michal Demo 61.0 HONOR Racing
4 HELLO HOBBY (IRE), 7 dž. Jiří Chaloupka 64.0 Lokotrans (CZE)
5 CULDAFF (IRE), 7 dž. Zdenko Šmida 61.0 BC Horseracing (AUT)
6 TIE EM UP TEL (IRE), 3 dž. Jakub Pavlíček 63.0 Stall Philipphof und Frau Prunk Ziva (AUT)
7 JUSTICE BOLD (IRE), 5 dž. Jiří Palík 61.0 Autoopravovňa Strnisko
8 TEMPLER (GER), 6 dž. Jaromír Šafář 58.0 ALCHEM
Nekvalifikovaná: REBELLIOUSLY (GER)

4. dostihy 14:32 (11305) - Cena J.J.Darboven
rovina II kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 2400 m, 3 600 EUR
1 ROMANETTA (CZE), 6 Michal Demo 57.0 MPL Racing CZ (CZE)
2 GASTON (FR), 4 Piotr Krowicki 62.0 MPL Racing
3 BUMBLEBEE (FR), 5 dž. Zdenko Šmida 53.5 MPL Racing
4 LILFAST (IRE), 6 dž. Jiří Palík 57.5 Autoopravovňa Strnisko
5 THARAJAM (IRE), 6 dž. Peter Hodáň 55.5 Autoopravovňa Strnisko
6 TIRAK, 5 žk. Ferdinand Kráner 52.0 VADUAL
7 SAMOA (CZE), 5 Veronika Weinbachová 52.0 EPM Petrus
Škrty: STANDING ROCK (FR)
Nevyhendikepovaní: SAMOA (CZE) -1 kg, TIRAK -1 kg

5. dostihy 15:05 (11302) - 26. Cena zimnej kráľovnej CHARVÁT SLOVAKIA s.r.o.
rovina I kat., cena, 2ročné kobyly, 1600 m, 8 000 EUR
1 SWEET ANNA (GB), 2 dž. Zdenko Šmida 58.0 Kolozsi Ranch (HUN)
2 SALSA SALSA (IRE), 2 Piotr Krowicki 58.0 MPL Racing
3 CRUSHING POWER (GB), 2 dž. Jakub Pavlíček 58.0 Stall Álmodó (HUN)
4 SHAMU (FR), 2 dž. Jaroslav Línek 58.0 Dermek Racing
5 REINE D´ARGENT (FR), 2 dž. Ján Havlík 58.0 Dr. Charvát (CZE)
6 WEBI (IRE), 2 dž. Jiří Palík 58.0 Autoopravovňa Strnisko
7 MENDY (IRE), 2 dž. Jiří Chaloupka 58.0 Autoopravovňa Strnisko
8 DULA (IRE), 2 Beysim Ferhanov 58.0 Hana Horčičková (CZE)
9 LADY ROSEBURG (FR), 2 dž. Jaromír Šafář 58.0 Cardboard (CZE)
Škrty: PRAY FOR PARIS (CZE)

6. dostihy 15:38 (11301) - 34. Karpatská cena CHARVÁT SLOVAKIA s.r.o.
rovina L kat., cena, 2ročné kobyly a žrebce, 1600 m, 10 000 EUR
1 FIGHTING FALCO, 2 dž. Ján Havlík 58.0 MN-Racing
2 SHAMAL BOY, 2 Piotr Krowicki 58.0 OMS
3 WIRRWARR (GER), 2 dž. Jiří Palík 58.0 ARS Invest Zimková
4 SHAWNEE´S TRIUMPH (FR), 2 dž. Jaromír Šafář 58.0 PD Senica
5 RYONY (IRE), 2 dž. Jaroslav Línek 58.0 EKOLS Skalica, s.r.o.
6 O´FFENSIVE (FR), 2 Michal Demo 57.0 CRB Racing
7 PALMERA (GER), 2 dž. Zdenko Šmida 57.0 Kovometal
8 WESTERNERKA (IRE), 2 Beysim Ferhanov 57.0 Hana Horčičková (CZE)
9 FILIP (GB), 2 dž. Jiří Chaloupka 58.0 Dr. Charvát (CZE)
Dohlásené kone: FILIP (GB), SHAMAL BOY

7. dostihy 16:10 (11303) - Jesenný hendikep Meridian
rovina I kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1800 m, 7 000 EUR
1 LIGHTBLACK (IRE), 4 dž. Peter Hodáň 53.5 Autoopravovňa Strnisko
2 MOOREEN, 4 dž. Zdenko Šmida 56.0 KMD Šamorín
3 CHILLI CHOCOLATE (FR), 4 dž. Jaromír Šafář 55.0 Mostry Senica
4 ROYAL GINO (GER), 5 dž. Jaroslav Línek 58.0 Stajňa KOVO
5 PORTORIKOS (IRE), 5 dž. Jiří Palík 63.0 Autoopravovňa Strnisko
6 LAGOAS (GER), 5 dž. Jiří Chaloupka 58.0 Lokotrans (CZE)
Škrty: KORFU (FR), RISK (FR)

8. dostihy 16:41 (11306) - Hendikep Petite Sirene
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1800 m, 2 600 EUR
1 VALOROUS INFLUENCE, 6 dž. Jakub Pavlíček 60.0 Stall Žak d.o.o. Žiri (AUT)
2 SWEET VENDOME (FR), 3 dž. Zdenko Šmida 52.0 KT OBAL
3 MUKAB (GB), 4 dž. Jiří Chaloupka 63.0 Autoopravovňa Strnisko
4 MATIDIA (GB), 5 Shu Murakami 53.5 Star Kingdom Racing (AUT)
5 PULP FICTION, 6 dž. Peter Hodáň 54.0 Stajňa RATEX
6 KING OF MARMALADE (IRE), 8 am. Tereza Grbavčicová 56.5 Euroframe-Váňová SK
7 SAREIA (GER), 3 dž. Štefan Budovič 57.0 Stall Garant SK
8 SHABBY REINE (FR), 4 Michaela Musialová 50.0 CRB Racing
9 HERITAGE, 3 žk. Ferdinand Kráner 52.0 MPL Racing
10 PASCAL (GB), 3 dž. Róbert Šara 56.5 KT OBAL
11 LORD MAITREYA (GER), 3 Beysim Ferhanov 57.0 MPL Racing
12 KILLWORT (IRE), 4 dž. Jiří Palík 59.0 Autoopravovňa Strnisko
13 DR COLOKID (CZE), 6 Veronika Weinbachová 51.5 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
Nevyhendikepovaní: LORD MAITREYA (GER) -11,5 kg, SHABBY REINE (FR) -2 kg, SWEET VENDOME (FR) -2 kg

9. dostihy 17:10 (11309) - Hendikep Estinaad
rovina V kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1800 m, 1 400 EUR
1 SPARROW (CZE), 7 am. Tereza Grbavčicová 62.0 Euroframe-Váňová SK
2 QUSSI QUEEN (GER), 3 žk. Ferdinand Kráner 52.0 VIMAR DVORNÍKY
3 SAJGON (POL), 9 Michal Demo 56.5 IM-EX
4 VIVA NATÁLIA (CZE), 3 Veronika Weinbachová 52.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
5 SPIRILY (IRE), 4 dž. Jiří Palík 58.0 Autoopravovňa Strnisko
6 DIES IRAE (FR), 5 dž. Jaroslav Línek 59.0 MN-Racing
7 CARPATY KING, 3 dž. Peter Hodáň 52.0 ESKO
8 ONEDEVIL IN PARIS (IRE), 4 dž. Róbert Šara 57.0 KT OBAL
Nevyhendikepovaní: CARPATY KING -0,5 kg, QUSSI QUEEN (GER) -4,5 kg
 
 
 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat