• kone
  • BKIS
  • pedok
  • KZP
  • BOXY
  • BKIS
  • KZP
  • podkova
  • BKIS
  • DETI
  • kzp
  • prekazky
  • BKIS
  • deti
  • kzp
  • klobuky
  • BKIS
 

Prehľad víťazov klasických dostihov 1993-2015

Jarná cena kobýl (1700 m)
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majiteľ
EVK
Čas
1993
MUSICAL PROSPECT (USA)
Tank’s Prospect-Belle Et Deluree
A. Bočkalov
Kentaurs Farm
22:10
1:46,69
1994
DALIDA II (POL)
Dakota-Dziarska
A. Shoults
Rüdiger Wassibauer
54:10
1:45,40
1995
VAKACIA (CZE)
Dara Monarch-Vačka
P. Průdek
Gestüt Hernstein
26:10
1:51,64
1996
TURBULENCJA (POL)
Who Knows-Tundra
W. Lord
KR Paul Schweitzer
28:10
1:48,80
1997
BRANGäNE (IRE)
Anita’s Prince-Boskovice
M. Larsen
Alexander Pereira
20:10
1:46,15
1998
SETY’S SPIRIT (USA)
Seattle Song-Omm Sety
L. Beaucamp
Quo Vadis
45:10
1:47,53
1999
CARPACINA (FR)
Great Palm-Star of Russia
E. Dubravka
KR Paul Schweitzer
46:10
1:46,28
2000
MISS GREINTON (GER)
Greinton-Molita
M. Rulec
Gerd Nowack
53:10
1:44,49
2001
PAT’S MUSIC (GER)
Great Lakes-Pat’s River
D. Andrés
Stajňa Patrik s.r.o.
15:10
1:46,98
2002
TAMANTA (AUT)
Antheus-Tamara
E. Dubravka
Gestüt Horn
34:10
1:44,90
2003
CZENEKA (POL)
Winds of Light-Cz-Wa
R. Mališka
Jozef Kalka, fa Joka
25:10
1:50,09
2004
MARIELLA (GER)
Zinaad-Morgenröte
P. Roberts
Ralf Paulick
20:10
1:47,81
2005
GEISHA LADY (IRE)
Raise A Grand-Mitsubishi Style
E. Dubravka
KR Paul Schweitzer’s Erben
71:10
1:45,24
2006
TANITA
Blueridge Dancer-Tyna’s Run
P. Kubík
MPL Racing
218:10
1:46,66
2007
PROUD (GB)
Kyllachy-Precious
J. Demele
Telivér Farm
82:10
1:43,70
2008
NICK OF MEMORY (POL)
Double Alleged-Nick Of Time
A. Reznikov
SK Strzegom II
22:10
1:45,70
2009
LENKA TOP (GER)
Daliapour-Lorenza
Z. Šmida
AGROLIPT
41:10
1:45,82
2010
TECH EXCEED (GER)
Exceed And Excel-Technik
J. L. Silverio
Gestüt Wittekindshof
25:10
1:52,83
2011
ALFKONA (GER)
Areion-Ariana
S. Georgjev
Ramona Racing
2,1:1
1:49,75
2012
BAY VATORIA (GER)
Vatori-Bebe Kamira
J. P. Lopez
Stall Challenger
4,3:1
1:45,31
2013
LEY PERCY (GB)
Sir Percy-La Peinture
V. Korečková
Ekols Skalica ČR
14,8:1
1:48,73
2014
FIORHEAD (CZE)
Mujahid-Fiordiligi
Š. Budovič
VIMAR - DVORNÍKY
23,4:1
1:48,81
2015
DUMNONIA (FR)
Silver Frost - Dentelle
J. Verner
Dr. Charvát
2,8:1
1:48,03
 
Veľká jarná cena (1700 m)
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majiteľ
EVK
Čas
1993
CORTEZ (POL)
Dixieland-Corta
P. Piatkowski
SK. Kozienice
16:10
1:46,84
1994
HYACAL (FR)
Dunphy-Acalise
J. P. Lopez
Stal Riffifi
46:10
1:46,53
1995
DOLLÁRPAPA (GB)
Hadeer-Dead End
F. Csoh
András Soltész
18:10
1:45,10
1996
TURNUS (POL)
Who Knows-Toskanella
P. Piatkowski
KR Paul Schweitzer
28:10
1:46,44
1997
CZAS (POL)
Graf-Czalanda
R. Mališka
PD Senica
20:10
1:44,03
1998
BLUERIDGE DANCER (IRE)
Bluebird-Maraquiba
I. Kub
FCC Folprecht Brno
20:10
1:44,75
1999
PRETTY PRINC (HUN)
Western Star-Pretty Polla
F. Simon
St. Komáromi
10:10
1:45,25
2000
SHARP FOCUS (USA)
Lear Fan-Spark of Success
K. Píchal
Ray Racing
16:10
1:45,54
2001
TRIBAL INSTINCT (IRE)
Doyoun-Mystery Treat
J. Michna
Ray Racing
27:10
1:44,17
2002
ROMANS (POL)
Who Knows-Romina
J. Línek
Stajňa Patrik s.r.o.
15:10
1:47,03
2003
TANKRED (POL)
Who Knows-Tabaka
J. Línek
Stáj Wrbna
34:10
1:43,30
2004
HAPPY HOLIDAY (IRE)
Fasliyev-Ms Calera
J. P. Lopez
Stall St. Stephan/Adena Springs
17:10
1:46,71
2005
ROSENSTURM (IRE)
Monsun-Roseate Wood
J. Línek
Stajňa Patrik s.r.o. Senica
101:10
1:42,94
2006
RYAN (IRE)
Generous-Raysiza
J. Línek
MPL Racing
26:10
1:47,25
2007
PROUD BORIS (GER)
Silvano-Parista
P. Krowicki
MPL Racing
19:10
1:44,41
2008
TULLAMORE (USA)
Theatrical-Bungalow
E. Dubrawka
YOKO
176:10
1:46,19
2009
FUNNY VALENTINE (CZE)
Look Honey-Fanika
D. Andrés
Rabbit Trhový Štěpánov
27:10
1:45,85
2010
BRIBON (GER)
Pentire-Bravo Görl
Z. Šmida
EMOP
13:10
1:46,30
2011
BRITTANY (ITY)
Mujahid-Fiorella Lolly
M. Zatloukal
Lokotrans
9,3:1
1:44,15
2012
MOVE YOUR VISION (IRE)
Galileo-Cash Run
Z. Šmida
OMS
1,6:1
1:45,28
2013
LEGIONAR (GB)
Lateral-La Dulcera
Z. Šmida
UMC
2,7:1
1:44,38
2014
KILWORD (IRE)
Thousand Words-Kilbridge Lass
R. Šara
AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
5,3:1
1:48,09
2015
SPEED MACHINE (IRE)
Naaquoos-Copernica
T. Lukášek
Václav Slovák
4,0:1
1:49,86
venské derby (2400 m)
Slovenské derby (2400 m)
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majiteľ
EVK
Čas
1993
ZIMZALABIM (GB)
Damister-Galaxie Dust
L. Piggot
Quo Vadis
12:10
2:33,14
1994
ARVAN (GER)
Surumu-Arva
J. Reid
Gestüt Ostenhof
14:10
2:31,15
1995
ALMAZ (RU)
Leo Castelli-Araviia
A. Čagujevec
Stajňa Erdan
194:10
2:33,27
1996
WHITE WINE (GER)
Lagunas-What A Pleasure
A. Tylicki
Alfred Leiner
86:10
2:30,52
1997
LONANGO (GER)
Acatenango-Loveria
Pat Eddery
Stall Domizil
22:10
2:34,00
1998
TEMIRKANOV (GB)
In The Wings-Lastcomer
M. Kinane
Stajňa Erdan
13:10
2:30,12
1999
RAY OF LIGHT (IRE)
Rainbows For Life-Topmost
K. Píchal
FCC Folprecht Brno
25:10
2:28,86
2000
LAUF NACH VORN (GER)
Dashing Blade-Lütte Marie
G. Mossé
Stall Jenny
32:10
2:38,71
2001
SAITENSOHN (GER)
Monsun-Saite
J. Korpas
Gestüt Wittekindshof
74:10
2:35,30
2002
MUSKATSTURM (GER)
Lecroix-Myrthe
L. Dettori
G. Sindermann
23:10
2:29,01
2003
TANKRED (POL)
Who Knows-Tabaka
Paul Eddery
Stáj Wrbna
26:10
2:30,34
2004
SIBERION (GER)
Acambaro-Siberian’s Image
J.-P. Carvalho
Stall Jenny
34:10
2:28,52
2005
ROSENBLATT (GER)
Dashing Blade-Roseraie
P. Heugl
Gestüt Wittekindshof
18:10
2:29,61
2006
NORMEN (GER)
Lord Of Men-Natascha
R. Koplík
YOKO
92:10
2:29,80
2007
CARMOND (GER)
Kornado-Cachira
E. Pedroza
Stall Amboss
137:10
2:31,86
2008
TEDDY READY (IRE)
Orpen-Tonight
M. Srnec
OMS
29:10
2:36,46
2009
AGE OF JAPE (POL)
Jape-Age Of Gold
J. P. Lopez
Bača Palkovice
1,3:1
2:31,01
2010
INNOVATOR (GER)
Refuse To Bend-Intuition
M. Srnec
OMS
13,5:1
2:34,67
2011
ROCKY OF GRACIE (FR)
Marchard De Sable-Rose Du Roi
J. Havlík
BORS Břeclav a.s.
5,1:1
2:30,33
2012
MAXIMOOL (GER)
Mamool-Mondalita
R. Juráček
Tara Racing
4,3:1
2:37,73
2013
CROSSTOWN (GB)
Cape Cross-Esneh
F. Spanu
Kräuliger A.+V.
3,0:1
2:32,34
2014
 LOVE ME (CZE)
 Egerton-Lorellai
 J. Verner
 Rabbit Trhový Štěpánov
78,7:1
2:32,64
2015
TOUCH OF GENIUS (IRE)
 Galileo-Festoso
 J. Šafář
Statek Blata Český Ráj
4,1:1
2:31,47
 
Slovenské Oaks (2000 m) 
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec 
Majiteľ
EVK
Čas
1993
LAURENA (FR)
Brustolon-Comme un Garcon
P. Kubík
Fond PZK
113:10
2:09,03
1994
JESSI-JANE (POL)
Juror-Jessica
W. Lord
Stall Madame Irena
16:10
2:03,28
1995
NESSIE (POL)
Who Knows-Neska
W. Lord
Stall Danuta
58:10
2:05,68
1996
IWATA (AUT)
Idle Warrior-Tamara
Ch. Booth
Stall Nico
42:10
2:08,85
1997
FANTASY FRIEND (USA)
Elmaamul-Migiyas
A. Petrlík
Alex Gorrie-Salvator
12:10
2:06,61
1998
ARGENTINA ARC (IRE)
Petardia-Bykova
M. Srnec
Software PC Translátor
182:10
2:13,08
1999
KATA HAIA NEE (GER)
Master Willie-Kalpurnia
M. Srnec
Quo Vadis
90:10
2:05,27
2000
COOL SPECIAL (POL)
Special Power-Cool Whisper
A. Petrlík
Gaso Zlín
68:10
2:07,28
2001
GOLDSIO (IRE)
Goldmark-Zina
P. Kubík
Stáj Hrubý
217:10
2:08,86
2002
TANTRA (POL)
Winds of Light-Tabakiera
Paul Eddry
Stajňa Patrik s.r.o.
19:10
2:03,56
2003
CZENEKA (POL)
Winds of Light-Cz-Wa
R. Mališka
Jozef Kalka, fa Joka
158:10
2:09,40
2004
ARGANTA (GER)
Monsun-Anna Domani
G. Hind
Wrbna Racing
14:10
2:03,99
2005
ECOLOGICALLY RIGHT (GB)
Entrepreneur-Logic
M. Havelková
Skanska DS Prostějov-Holčák
30:10
2:03,11
2006
CRIMSON (IRE)
Fasliyev-Fey Lady
K. Kerekes
Stall Telivér Farm
23:10
2:04,33
2007
MAVERA (POL)
Don Corleone-Maria Ludwika
J. Ochocki
St. Damis
32:10
2:12,48
2008
DETERMINACJA (POL)
Sorbie Tower-Dalciana
R. Juráček
EŽ Praha a.s.
32:10
2:11,27
2009
JAGABELLA (POL)
Don Corleone-Jagoda
P. Krowicki
Posadowo
1,8:1
2:11,59
2010
TECH EXCEED (GER)
Exceed And Excel-Technik
J. Bojko
Gestüt Wittekindshof
1,4:1
2:07,61
2011
ELECTRA DEELITES (GB)
With Approval-My Heart’s Deelite
M. Srnec
St. Długosiodło
4,7:1
2:06,60 
2012
SEPERATE OPINION (GB)
Osorio-Diamond White
K. Kerekes
Cantel Racing
15,3:1
2:04,71
2013
LEY PERCY (GB)
Sir Percy-La Peinture
V. Korečková
Ekols Skalica ČR
1,9:1
2:04,59
2014
NORTH MUM (GER)
Samum-North Queen
J. Bojko
Gestüt Wittekindshof
2,3:1
2:08,27
2015
INES (FR)
Lope De Vega-Sasicha
I. Janáčková-Koplíková
Stáj Hradec
7,8:1
2:04,82
 
Slovenský St. Leger (2800 m)
Rok
Víťaz
Pôvod 
Jazdec 
Majiteľ
EVK
Čas
1993
MANHATTAN PROJECT (GB)
Shardari-River Call
J. Veverka
Quo Vadis
14:10
3:04,99
1994
FERRYMAN (USA)
Riverman-Go Leasing
S. Bálint
Kentaurs Farm
14:10
3:04,65
1995
FLOGISTON (RU)
Flagman-Gortenziia
A. Resulov
Stajňa Erdan
62:10
3:13,30
1996
SHLIF (RU)
Raut-Faceliia
P. Gašpar
Autoopravovňa Strnisko
28:10
3:22,96
1997
CZAS (POL)
Graf-Czalanda
R. Mališka
PD Senica
14:10
3:12,98
1998
SADOMIS (POL)
Who Knows-Sodoma
D. Török
Jozef Kalka, firma Joka
22:10
3:16,46
1999
DEKENT
Sharp End-Datzuna
Z. Varga
Žrebčín R. C. Malá Paka
183:10
3:06,31
2000
SHERCANA (CZE)
Arcane-Shehrema
J. Demele
Conet Plus
41:10
3:14,36
2001
NAGAR (POL)
Five Star Camp-Nirvana
D. Andrés
Stajňa Schmidt
14:10
3:12,04
2002
FEATHER STONE (FR)
Hernando-Flowering Stone
G. Schadler
Stáj Hrubý SK
18:10
3:11,21
2003
TANKRED (POL)
Who Knows-Tabaka
G. Hind
Stáj Wrbna
25:10
3:03,41
2004
ARGANTA (GER)
Monsun-Anna Domani
G. Hind
Wrbna Racing
14:10
3:01,40
2005
TEMPELTÄNZER (GER)
Devil River Park-Trueville
P. Kubík
OMS
28:10
2:59,42
2006
BABIE LATO (POL)
Don Corleone-Be My
M. Srnec
Wrbna Racing
47:10
2:57,75
2007
ITALIAN STALLION (IRE)
Grand Lodge-Belle Allemande
B. Clös
Stall Allegro
142:10
3:01,74
2008
COLORADO KID (USA)
Lemon Drop-Coronation Cup
Z. Šmida
AGROLIPT
45:10
3:06,60
2009
AGE OF JAPE (POL)
Jape-Age Of Gold
J. P. Lopez
Bača Palkovice
1,1:1
3:02,75
2010
ULAN (POL)
Exaltation-Uroda
J. Pavlíček
Dr. Charvát
2,5:1
3:09,47
2011
VANDUAL
Rainbows For Life-Viazma
J. Línek
Vadual
3,0:1
2:59,41
2012
ATACK (GER)
Mamool-Appena La
J. Línek
EMOP
1,6:1
3:12,23
2013
TAGGERTON (CZE)
Egerton-Tanita
J. Línek
MPL Racing CZ
5,7:1
3:06,92
2014
KILWORD (IRE)
Thousand Words-Kilbride Lass
J. Línek
AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
5,5:1
3:02,37
2015
ORIENTAL SKY (GER)
Tiger Hill-Oriental World
J. Línek
Patrik ČR
2,2:1
3:03,70

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat