• kone
  • BKIS
  • pedok
  • KZP
  • BOXY
  • BKIS
  • vizualizacia
  • KZP
  • podkova
  • BKIS
  • DETI
  • kzp
  • prekazky
  • BKIS
  • deti
  • kzp
  • klobuky
  • BKIS
 

Prehľad víťazov významných dostihov

Veľká cena Slovenska (2400 m)
Rok
Víťaz
Pôvod 
Jazdec
Majiteľ
EVK 
Čas
1984
NOTÓRIUS (HUN)
Pomáde Király-Nótasnö
I. Papp II
St. Szépalma
26:10
2:41,00
1985
VALÁT (CZE)
Norbert-Volga
V. Smolík
Hřebčín Napajedla
50:10
2:36,80
1986
VALÁT (CZE)
Norbert-Volga
V. Smolík
Hřebčín Napajedla
24:10
2:38,10
1987
OSAN (POL)
Conor Pass-Osaka
J. Kozłowski
St. Wawrzynowice
24:10
2:31,90
1988
SOLOZZO (POL)
Dixieland-Sonora
J. Kozłowski
St. Źolednica
28:10
2:31,90
1989
NOBELSTERN (AUT)
Schiwago-Naseweis
W. Lord
Stall Nobel
12:10
2:36,32
1990
STIMUL (SU)
Trusted-Struna
M. Petrjakov
Žrebčín Voschod
58:10
2:36,24
1991
NOBELSTERN (AUT)
Schiwago-Naseweis
A. Suborics
Stall Nobel
30:10
2:32,45
1992
MUKAAFAH (USA)
Chief‘s Crown-Taylor Park
D. Ilić
Zoran Milośević
32:10
2:37,54
1993
FAVOURED NATIONS (IRE)
Law Society-Lady Lavery
Z. Varga
Vince Szöke
24:10
2:30,90
1994
MONTAUCIEL (USA)
Conquistador Cielo-Likely Split
P. Kállai
Kentaurs Farm
17:10
2:33,01
1995
GIMN (SU)
Majkop-Granga
V. Šatalov
Žrebčín Dnepropetrovskij
34:10
2:29,79
1996
ALMAZ (RU)
Leo Castelli-Araviia
P. Schiergen
Stajňa Erdan
14:10
2:31,17
1997
ALMAZ (RU)
Leo Castelli-Araviia
R. Demidov
Stajňa Erdan
20:10
2:32,92
1998
HANKALO (GER)
Lomond-Hankaretta
G. Schadler
Frau K. Schweigert/Mad. Irena
36:10
2:29,81
1999
HANKALO (GER)
Lomond-Hankaretta
A. Garth
Frau K. Schweigert/Mad. Irena
290:10
2:28,90
2000
HANKALO (GER)
Lomond-Hankaretta
L. Beaucamp
Frau K. Schweigert/Mad. Irena
73:10
2:32,90
2001
DŽAMAJKA (POL)
Juror-Džamira
T. Dul
Makowski-Žurovska
18:10
2:33,27
2002
ZAGON (POL)
Kastet-Zita
L. Kasal
Stáj Nýznerov
55:10
2:31,85
2003
ZAGON (POL)
Kastet-Zitta
G. Schadler
Stáj Nýznerov
22:10
2:31,13
2004
TANKRED (POL)
Who Knows-Tabaka
Paul Eddery
Wrbna Racing
15:10
2:34,56
2005
FENSH (GER)
Greinton-Federspiel
G. Schadler
Stall CJS
197:10
2:33,93
2006
VADUAL
Noble Patriarch-Viazma
Z. Šmida
Vadual
44:10
2:33,64
2007
RYAN (IRE)
Generous-Raysiza
R. Juráček
MPL Racing
26:10
2:32,39
2008
RYAN (IRE)
Generous-Raysiza
R. Juráček
MPL Racing
17:10
2:40,73
2009
CAMILL (IRE)
Monsun-Classic Light
H. Gind
AGROLIPT
2,0:1
2:37,81
2010
AGE OF JAPE (POL)
Jape-Age Of Gold
J. P. Lopez
Bača Palkovice
1,5:1
2:30,41
2011
RYAN (IRE)
Generous-Raysiza
J. P. Lopez
MPL Racing
5,1:1
2:31,76
2012
MARIYDI (IRE)
Kalanisi-Mariyba
J. Havlík
Dr. Charvát
9,3:1
2:31,18
2013
DONN HALLING (IRE)
Halling-Papering
V. Korečková
DS MAENTIVA
2,4:1
2:32,45
2014
KARDIV (GER)
Black Sam Bellamy-Königsspitze
G. Mešetović
BIH-MA Kft.
19,1:1
2:38,05
   
Cena Ministerstva pôdohospodárstva SR (1200 m)
(odchýlky: 1984 a 1987 - 1170 m; 1985 a 1988 - 1150 m; 1986 - 1192 m)
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majiteľ
EVK
Čas
1984
NANDO (GDR)
Carolus-New Moss
J. Potempa
VER Elbström
22:10
1:11,10
1985
KÖRÖZÖ (HUN)
Artist-Körönd
Gy. Bardosi
St. Dióspuszta
130:10
1:10,40
1986
MYS (CZE)
Flying Star-Myjaxa
F. Minařík
Žrebčín Motešice
46:10
1:12,00
1987
GITANA (AUT)
Tamerino-Gay Blanche
J. M. Ollevier
Stall Daggi
16:10
1:09,26
1988
BOLERO (GDR)
Cil-Burleske
L. Pyritz
VER Strausberg
184:10
1:09,92
1989
BOLERO (GDR)
Cil-Burleske
L. Pyritz
VER Strausberg
38:10
1:13,11
1990
JOLLY GROOM (USA)
Blushing Groom-Jolivar
A. Klimscha
Kentaurs Farm
16:10
1:11,88
1991
RYAN‘S GIFT (USA)
Nijinsky-On The Bench
A. Klimscha
Kentaurs Farm
34:10
1:12,59
1992
RYAN‘S GIFT (USA)
Nijinsky-On The Bench
P. Kállai
Kentaurs Farm
60:10
1:14,70
1993
RYAN‘S GIFT (USA)
Nijinsky-On The Bench
P. Kállai
Kentaurs Farm
13:10
1:11,83
1994
BEAT STAR (IRE)
The Noble Player-Bee Squared
P. Kállai
Kentaurs Farm
37:10
1:11,62
1995
ALKAMAR (IRE)
Ogygian-Peggy Slew
J. P. Lopez
Stall Thorobred
22:10
1:11,32
1996
AMARETTO BAY (IRE)
Common Grounds-Harmer
J. P. Lopez
Stall Ikera
84:10
1:11,18
1997
AMARETTO BAY (IRE)
Common Grounds-Harmer
G. Schadler
Stall Ikera
20:10
1:11,26
1998
CATALINA (GER)
Big Shuffle-Carmelita
A. Suborics
Quo Vadis
121:10
1:10,87
1999
YOKOM (CZE)
Dara Monarch-Yokowete
D. Török
Stáj Rarita II
21:10
1:11,96
2000
STORMRIDER (CAN)
Alwuhush-Seven Stones
P. Piatkowski
Stall St. Stephan/Adena Springs
62:10
1:10,90
2001
JUST HEAVENS GATE (GB)
Slip Anchor-Anna Karietta
W. Hickst
Joachim Heidenreich
30:10
1:12,90
2002
DOLCE VITA (GB)
Emperor Jones-Bint El Oumara
D. Perovič
Stall Potkowica
46:10
1:11,04
2003
FOREST MAN (IRE)
Up And At’em-Timissara
J. Línek
Elektromontáže Mička
756:10
1:12,15
2004
SCYRIS (POL)
In Camera-Scytia
J. Korpas
Stáj Nýznerov
41:10
1:11,23
2005
GLAD TO BE FAST (IRE)
Big Shuffle-Glad To Be Here
P. Heugl
Stall Jenny
63:10
1:11,90
2006
SACHO (GER)
Dashing Blade-She’s His Guest
J. Bojko
Stall Zorbas
54:10
1:11,81
2007
SCYRIS (POL)
In Camera-Scytia
J. Línek
Dr. Charvát
36:10
1:11,32
2008
OVERDOSE (GB)
Starborough-Our Poppet
P. Krowicki
SCH Racing Team
13:10
1:10,09
2009
DR GURU (GB)
Ishiguru-Ideal Figure
J. P. Lopez
Equine Supreme
3,7:1
1:14,34
2010
MURANO (GER)
Sabiango-Munda Nai
Z. Šmida
M&S Racing Team
4,9:1
1:10,91
2011
LINE HONEY (CZE)
Look Honey-Line Islands
J. Línek
Stáj Mikon
5,1:1
1:12,27
2012
ALFKONA (GER)
Areion-Ariana
Z. Šmida
Ramona Racing
1,7:1
1:11,13
2013
ALL THE EVIL (IRE)
Exceed And Excel-Mezzanine
J. Havlík
Meridian
5,3:1
1:12,46
2014
ALFKONA (GER)
Areion-Ariana
T. Lukášek
Ramona Racing
2,6:1
1:12,94
 
Starohájske kritérium (2000 m)
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec 
Majiteľ
EVK
Čas
1985
LIBENTÍNA (CZE)
Hugben-Libilla
P. Florian
JZD Březůvky
106:10
2:11,80
1986
MOCARZ (POL)
Kayoon-Moza
M. Melnicki
St. Widzów
20:10
2:08,10
+
PERŽAN (CZE)
Bohatier-Petronela
V. Smolík
PP OZ Albertovec
30:10
 
1987
DON CZU (POL)
Czubaryk-Donna Kaya
J. Kozłowski
St. Michalów
500:10
2:07,40
1988
ARVA (CZE)
Scottish Rifle-Arnika
V. Smolík
PP Topoľčianky
26:10
2:06,54
1989
STIMUL (SU)
Trusted-Struna
A. Čugujevec
Žrebčín Voschod
24:10
2:07,61
1990
DZULIO (POL)
Dakota-Dziarska
W. Lord
Stall Barbara
12:10
2:03,67
1991
REZON (SU)
Neman-Razmaška
R. Demidov
Stajňa Elbrus
24:10
2:04,71
1992
NORYLSK (POL)
Dakota-Nitragina
W. Lord
Stall Wettpunkt
14:10
2:11,38
1993
MALI PRINC (GB)
Darshaan-Volida
J. P. Lopez
Stall Champion-Club
44:10
2:04,77
1994
FERRYMAN (USA)
Riverman-Go Leasing
P. Kállai
Kentaurs Farm
55:10
2:06,83
1995
DOLLÁRPAPA (GB)
Hadeer-Dead End
F. Csoh
András Soltész
30:10
2:03,60
1996
MIR SADA (FR)
Lesotho-Miss Ava
P. Kubík
KOH-I-NOOR Praha
96:10
2:04,23
1997
POWDER RIVER (GB)
Alzao-Nest
M. J. Baird
Alex Gorrie-Salvator
70:10
2:05,24
1998
TEMIRKANOV (GB)
In The Wings-Lastcomer
K. Woodburn
Stajňa Erdan
17:10
2:04,25
1999
APRIL SUN (HUN)
Goldneyev-April‘s Folly
S. Kovács
Bagi Fleur Kft.
40:10
2:04,01
2000
SHARP FOCUS (USA)
Lear Fan-Spark of Success
J. F. Egan
Ray Racing
19:10
2:03,13
2001
SAITENSOHN (GER)
Monsun-Saite
J. Korpas
Cena Wüttekindshof
21:10
2:06,93
2002
IXOS (GER)
Big Shuffle-Isadora
Z. Machů
Hřebčín Pavlin dvůr
32:10
2:05,90
2003
TANKRED (POL)
Who Knows-Tabaka
Paul Eddery
Stáj Wrbna
17:10
2:05,33
2004
KING’S HONOR (GER)
Highest Honor-Krakau
S. Kovács
3+1 Kft.
85:10
2:03,62
2005
ROSENSTURM (IRE)
Monsun-Roseate Wood
J. Línek
Stajňa Patrik s.r.o. Senica
21:10
2:06,22
2006
HIPOLINER (POL)
Belenus-Hipozetta
J. Ochocki
St. Damis
143:10
2:07,70
2007
PROUD BORIS (GER)
Silvano-Parista
R. Juráček
MPL Racing
18:10
2:07,16
2008
TEDDY READY (IRE)
Orpen-Tonight
G. Hind
OMS
33:10
2:03,88
2009
RAMBLIN SCOUT (GER)
Sholokhov-Ramblin Rose
Z. Šmida
EMOP
15,8:1
2:09,01
2010
BRIBON (GER)
Pentire-Bravo Görl
Z. Šmida
EMOP
1,6:1
2:05,17
2011
THE MOLE CATCHER (IRE)
Whipper-Degree Of Honor
E. Dubravka
YOKO
5,2:1
2:05,02
2012
ATACK (GER)
Mamool-Appena La
J. Línek
EMOP
2:1
2:07,71
2013
LEGIONAR (GB)
Lateral-La Dulcera
Z. Šmida
UMC
1,3:1
2:07,56
2014
KILWORD (IRE)
Thousand Words-Kilbridge Lass
R. Šara
AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
2,5:1
2:07,18
 
Cena Arvy (1800 m)
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majtieľ
EVK
Čas
1992
FONEY (IRE)
Taufan-Splendid Chance
P. Piatkowski
Quo Vadis
20:10
1:59,17
1993
REASONS FOR LOVE (IRE)
Common Grounds-Fodens Eve
T. Váňa
Zbrojovka Vsetín
32:10
1:53,51
1994
WELCOME (AUT)
High Noon-Waldbuche
E. Dubravka jr.
Gestüt Hernstein
42:10
1:55,07
1995
ASSOL (RU)
Leo Castelli-Andorra
M. Kožomžarov
Voschod-Budapešť
38:10
1:52,30
1996
VITALINDA
Dara Monarch-Vika
P. Piatkowski
Stall Herrenholz
20:10
1:52,60
1997
FANTASY FRIEND (USA)
Elmaamul-Migiyas
M. J. Baird
Alex Gorrie-Salvator
24:10
1:52,58
1998
SETY’S SPIRIT (USA)
Seattle Song-Omm Sety
A. Suborics
Quo Vadis
46:10
1:51,45
1999
MISS BARBARA (FR)
Sanglamore-Akadya
S. Kovács
Noel Blackwell
63:10
1:54,89
2000
IRAWADI (IRE)
Be My Chief-Incendio
M. Pilich
Polski klub Wiejski
82:10
1:50,45
2001
PAT’S MUSIC (GER)
Great Lakes-Pat’s River
D. Andrés
Stajňa Patrik s.r.o.
18:10
1:55,96
2002
TAMANTA (AUT)
Antheus-Tamara
E. Dubravka
Gestüt Horn
16:10
1:52,53
2003
CATOFFLE (IRE)
Catrail-Saffron Crocus
J. Bartoš
Pegas Znojmo
74:10
1:54,11
2004
MARIELLA (GER)
Zinaad-Morgenröte
P. Roberts
Ralf Paulick
17:10
1:52,87
2005
READY FOR LIFE (CZE)
Rainbows for Life-Ready And Able
J. Palík
Buc-Film
176:10
1:53,82
2006
TANITA
Blueridge Dancer-Tyna’s Run
J. Bojko
MPL Racing
34:10
1:56,34
2007
MARY LOU (CZE)
Beccari-Misty Time
M. Srnec
Sectori Ševčík
137:10
1:54,22
2008
DETERMINACJA
Sorbie Tower-Dalciana
R. Juráček
Elektrizace železnic Praha
251:10
1:53,23
2009
TRINITY (GER)
Ransom O’War-Tascalina
Radek Koplík
Václav Slovák
7,2:1
1:58,20
2010
SHAMAL SALLY (USA)
E Dubai-Screaming Shamal
Z. Šmida
OMS
2,3:1
1:52,45
2011
YUCCA (IRE)
Ivan Denisovych-Ya Ya
J. Línek
AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
3,4:1
1:52,50
2012
FRENCH QUEBEC (IRE)
Excellent Art-Soul Mountain
J. Havlík
Dr. Charvát
1,6:1
1:53,56
2013
LEY PERCY (GB)
Sir Percy-La Peinture
V. Korečková
Ekols Skalica ČR
2,7:1
1:53,30
2014
MINI WELLS (IRE)
High Chaparral-Mini Brush
R. Šara
AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
9,5:1
1:58,65
 
Cena Scottish Rifla (1800 m)
Rok 
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majiteľ 
EVK 
Čas
1984
HÁROŠ (CZE)
Lakmus-Hetera
S. Ribárszki
JZD Dolní Němčí
16:10
1:59,00
1985
NOTÓRIUS (HUN)
Pomáde Király-Nótasnö
J. Vas
St. Szépalma
18:10
1:52,80
1986
LAMINA (CZE)
Arcaro-Latina
V. Smolík
JZD Všelibice
44:10
1:59,00
1987
SANTOK (POL)
Beauvallon-Sanna
J. Kozłowski
St. Jaroszówka
50:10
1:54,20
1988
MENSA MAN (GB)
African Sky-Lady Marigot
G. Schadler
Stall Coriolanus
12:10
1:52,30
1989
DUBLIN (IRE)
Dramatic Bid-Dawn Goddess
V. Kubát
ŠPP Motešice
86:10
1:53,34
1990
AKADÉKOS (HUN)
Sky-Adagio
A. Petrlík
ŠPP Šamorín
54:10
1:53,83
1991
KFAAF (IRE)
Kampala-Karen‘s Pet
W. Lord
Stall N. Hupfavf
12:10
1:52,15
1992
REZON (SU)
Neman-Razmaška
A. Petrlík
Stajňa Axiola
11:10
1:54,56
1993
REZON (SU)
Neman-Razmaška
A. Resulov
Slovakia-Kabarda
22:10
1:51,21
1994
MUSICAL PROSPECT (USA)
Tank’s Prospect-Belle Et Deluree
P. Kállai
Kentaurs Farm
62:10
1:51,80
1995
MUSICAL PROSPECT (USA)
Tank’s Prospect-Belle Et Deluree
P. Kállai
Kentaurs Farm
46:10
1:50,94
1996
PAN CHER (IRE)
Scenic-Pansoverina
P. Schiergen
V.I.P. Kft.
18:10
1:50,88
1997
REVÍZIÓ (HUN)
Sapano-Retorzió
P. Kállai
St. Kisalag
20:10
1:51,93
1998
POWER MOVES (IRE)
Generous-Slender Style
S. Kovács
Bagi Fleur Kft.
17:10
1:50,16
1999
POWER MOVES (IRE)
Generous-Slender Style
S. Kovács
Bagi Fleur Kft.
35:10
1:50,82
2000
RAY OF LIGHT (IRE)
Rainbows for Life-Topmost
J. F. Egan
Ray Racing
18:10
1:50,76
2001
TERMAC
Dictator’s Song-Tempelterrin
J. Línek
Gestüt Güthler Hof-Kuchyňa
215:10
1:51,20
2002
TRIBAL INSTINCR (IRE)
Doyoun-Mystery Treat
L. Kasal
Ray Racing
33:10
1:50,81
2003
EURO FALCON (GB)
Polar Falcon-Sarabah
W. O’Connor
Paul Cnockaert
20:10
1:54,98
2004
TRIBAL INSTINCT (IRE)
Doyoun-Mystery Treat
J. Línek
Dr. Charvát
27:10
1:51,12
2005
MONOLIT (CZE)
Rainbows for Life-Moonbridge
J. Korpas
Red Arrows-Ing. Rosina
110:10
1:53,41
2006
GERMAN MALT (IRE)
Germany-Maltesse
P. Krowicki
Dr. Charvát
53:10
1:55,57
2007
PACIFIC SILVER (HUN)
It’s A Ripper-Polish Bear
Z. Šmida
Stall Bull
117:10
1:51,45
2008
HIPOLINER (POL)
Belenus-Hipozetta
A. Turgajev
St. Damis BT
16:10
1:51,14
2009
STEADY AS A ROCK (FR)
Rock Of Gibraltar-Metisse
Z. Varga
Leticia Ecsedi
1,9:1
1:52,89
2010
STEADY AS A ROCK (FR)
Rock Of Gibraltar-Metisse
Z. Varga
Leticia Ecsedi
1,4:1
1:50,58
2011
INHERITOR (IRE)
Kheleyf-Miss Devious
J. Línek
St. Dr Dahess
12,8:1
1:50,96
2012
INNOVATOR (GER)
Refuse To Bend-Intuition
Z. Šmida
OMS
2:1
1:51,57
2013
HIDDEN FLAME (IRE)
Barathea-Hit The Sky
Radek Koplík
DAR
14,2:1
1:51,71
2014
MEDIPLOMAT (GB)
Medicean-Upskittled
G. Mešetović
Stall Álmodó
21,4:1
1:52,90

Veľká májová cena (2400 m) (1987-1999: 2000 m)
Rok
Víťaz
Pôvod 
Jazdec 
Majiteľ
EVK
Čas
1987
VADIGAR (CZE)
Agadir-Versta
J. Štohanzl
St. st. Brno
130:10
2:10,00
1988
HÁROŠ (CZE)
Lakmus-Hetera
J. Svoboda
JZD Dolní Němčí
34:10
2:06,31
1989
KARO (CZE)
Arcaro-Katka
M. Foukal
JZD Hvězdlice
132:10
2:08,01
1990
VÍTĚZ (CZE)
Agadir-Victory D
R. Švejda
St. st. Brno
58:10
2:10,32
1991
BARNET (CZE)
Unoaprile-Barwa
F. Vávra
ZD Březůvky
30:10
2:07,18
1992
MON AMOUR (POL)
Orlov-Marietta
M. Foukal
Zbrojovka Vsetín
40:10
2:08,76
1993
PRIEROS (CZE)
Justus-Príma
J. Korpas
Stajňa Ratex
47:10
2:05,25
1994
LAW SOZIRI (IRE)
Law Society-Beaugency
M. Kamocsai
Kora International
30:10
2:05,93
1995
OBER (SU)
Bomon-Osa
A. Resulov
Stajňa Erdan
64:10
2:05,18
1996
ALMAZ (RU)
Leo Castelli- Araviia
A. Resulov
Stajňa Erdan
-
2:04,95
1997
KULCSIKIRÁLYNÖ (GB)
Faustus-Key In The Ring
F. Simon
ESDE Bt.
54:10
2:07,36
1998
CZAS (POL)
Graf-Czalada
R. Mališka
PD Senica
61:10
2:06,94
1999
TEMIRKANOV (GB)
In the Wings-Lastcomer
D. Andrés
Stajňa Erdan
18:10
2:05,53
2000
NAZIR (POL)
Eternity’s Breath-Nietrzyca
D. Andrés
Stajňa Corinne
131:10
2:31,62
2001
NAZIR (POL)
Eternity’s Breath-Nietrzyca
D. Andrés
Stajňa Corinne
19:10
2:32,80
2002
NAGAR (POL)
Five Star Camp-Nirwana
J. Línek
Stajňa Šenigla-Schmidt
15:10
2:32,37
2003
ZAGON (POL)
Kastet-Zitta
F. Vávra
Stáj Nýznerov
23:10
2:37,83
2004
ZAGON (POL)
Kastet-Zitta
L. Kasal
Stáj Nýznerov
15:10
2:33,35
2005
ALSABEL (GB)
Bluegrass Prince-Ninotchka
J. Ochocki
Čingiz Chan
22:10
2:34,81
2006
MIDEROS (CZE)
Rainbows for Life-Midwife
P. Kubík
MPL Racing
110:10
2:31,50
2007
RYAN (IRE)
Generous-Raysiza
P. Krowicki
MPL Racing
11:10
2:34,07
2008
HIPOLINER (POL)
Belenus-Hipozetta
A. Turgajev
St. Damis
26:10
2:32,16
2009
CAMILL (IRE)
Monsun-Classic Light
A. Göritz
AGROLIPT
2,7:1
2:31,59
2010
AGE OF JAPE (POL)
Jape-Age Of Gold
J. P. Lopez
Bača Palkovice
2,1:1
2:42,28
2011
MAKLÉŘ (CZE)
Bellingarry-Magical Millie
P. Foret
DS Pegas
2,9:1
2:36,73
2012
MARIYDI (IRE)
Kalanisi-Mariyba
J. Pavlíček
Dr. Charvát
7:1
2:34,87
2013
TRIP TO RHODOS (FR)
Rail Link-Tropical Mark
J. Havlík
Dr. Charvát
2,5:1
2:41,91
2014
AUTOR (IRE)
Authorized-Kansas
J. Havlík
Meridian
2,5:1
2:42,63
 
 
 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat