• kone
  • BKIS
  • pedok
  • KZP
  • BOXY
  • BKIS
  • vizualizacia
  • KZP
  • podkova
  • BKIS
  • DETI
  • kzp
  • prekazky
  • BKIS
  • deti
  • kzp
  • klobuky
  • BKIS
 

Prehľad víťazov významných dostihov

Bratislavská míľa (1600 m) (1987: 1650 m)
Rok
Víťaz
Pôvod 
Jazdec
Majiteľ
EVK 
Čas
1984
TATÁR (HUN)
Imperiál-Turán
J. Püspöky
Koopera Levice
148:10
1:44,00
1985
SEN (CZE)
Agytröszt-Svazačka
J. Püspöky
Koopera Levice
20:10
1:47,30
1986
MAURITIUS (CZE)
Libanon-Madár
T. Pechát
Stáj Xaverov
22:10
1:42,40
1987
CVRČEK (CZE)
Kento-Carin
A. Štoffová
JRD Veľký Grob
60:10:
1:41,00
1988
HÁROŠ (CZE)
Lakmus-Hetera
I. Papp II
JZD Dolní Němčí
13:10
1:39,30
1989
LAJTA (HUN)
Sky-Lejtö
B. Chudyba
JZD Dolní Němčí
40:10
1:39,77
1990
LOGIK (CZE)
Amyndas-Lipnice
J. Zdobina
JZD Velké Karlovice
42:10
1:42,40
1991
LATÉN (CZE)
Mehari-Latina
J. P. Lopez
Hřebčín Napajedla
16:10
1:42,30
1992
LÉVI (CZE)
Chiavari-Levandule
V. Smolík
PP Topoľčianky
16:10
1:38,96
1993
LATÉN (CZE)
Mehari-Latina
L. Piggott
Hřebčín Napajedla
12:10
1:41,70
1994
MUSICAL PROSPECT (USA)
Tank‘s Prospect-Belle Et Deluree
P. Kállai
Kentaurs Farm
14:10
1:37,23
1995
ZAHMATOVA (GB)
Robellino-Zeyneb
P. Kállai
Kentaurs Farm
14:10
1:37,81
1996
ROZMARÍN (CZE)
Ya Zaman-Rozarija
Ľ. Šara
Koopera Levice
116:10
1:39,89
1997
ROI ESTATE (IRE)
High Estate-Dear Lorraine
Pat Eddery
Stall Ikera
14:10
1:39,31
1998
CZAS (POL)
Graf-Czalada
R. Mališka
PD Senica
40:10
1:39,82
1999
SAMMETSMAN (FR)
Polar Falcon-Samata
K. Píchal
Centrotex
45:10
1:36,21
2000
VLADA (IRE)
Belmez-Zizania
A. Resulov
Stajňa Erdan
112:10
1:42,82
2001
CLARION (GB)
First Trump-Area Girl
E. Dubravka
KR Paul Schweitzer
23:10
1:41,68
2002
TRIBAL INSTINCT (IRE)
Doyoun-Mystery Treat
L. Dettori
Ray Racing
12:10
1:37,30
2003
TRIBAL INSTINCT (IRE)
Doyoun-Mystery Treat
J. F. Egan
Dr. Charvát
18:10
1:36,06
2004
STIGMA (CZE)
House Rules-Step
J. Korpas
K-K Metal a.s.
48:10
1:37,02
2005
TRIBAL INSTINCT (IRE)
Doyoun-Mystery Treat
P. Krowicki
Dr. Charvát
46:10
1:38,22
2006
DE ROBERTO (IRE)
Barathea-Bridelina
M. Havelková
Dr. Charvát
30:10
1:36,67
2007
DE ROBERTO (IRE)
Barathea-Bridelina
P. Krowicki
Dr. Charvát
13:10
1:37,62
2008
BLUE CORAL (IRE)
Grand Lodge-Pharmacist
P. Krowicki
Dr. Charvát
45:10
1:36,06
2009
STEADY AS A ROCK (FR)
Rock Of Gibraltar-Metisse
Z. Varga
Leticia Escedi
1,1:1
1:38,59
2010
TRINITY (GER)
Ransom O’War-Tascalina
J. Línek
Václav Slovák
7,8:1
1:40,04
2011
APOLLO STAR (GER)
Devil River Peek-Arwina
M. Zatloukal
Erika Krajníková
2,6:1
1:37,63
2012
DUX SCHOLAR (GB)
Oasis Dream-Alumni
J. Línek
Ramzan Kadyrov
5,3:1
1:41,66
2013
DUX SCHOLAR (GB)
Oasis Dream-Alumni
F. Tylicki
Ramzan Kadyrov
1,7:1
1:39,78
   
Cena Mysa (1000 m)
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majiteľ
EVK 
Čas
1993
FIORENTIA (GB)
Final Straw-Chellaston Park
L. Piggott
Quo Vadis
15:10
1:00,11
1994
FIORENTIA (GB)
Final Straw-Chellaston Park
J. Reid
Quo Vadis
16:10
0:58,30
1995
FIORENTIA (GB)
Final Straw-Chellaston Park
C. Asmussen
Quo Vadis
12:10
0:58,76
1996
TAHASUN (IRE)
Shareef Dancer-Narjis
P. Kállai
Kentaur Farm
38:10
0:58,35
1997
AMARETTO BAY (IRE)
Common Grounds-Harmer
Pat Eddery
Stall Ikera
16:10
0:59,80
1998
MAJESTIC LIGHT (IRE)
Contract Law-Miss Ming
M. Kinane
St. Anonimus
13:10
0:58,38
1999
STORMRIDER (CAN)
Alwuhush-Seven Stones
A. Garth
Stall St. Stephan/Adena Springs
27:10
0:58,08
2000
STORMRIDER (CAN)
Alwuhush-Seven Stones
G. Mossé
Stall St. Stephan/Adena Springs
13:10
1:03,20
2001
BALLABOY (FR)
Marignan-Princesse Maroun
D. Andrés
Bellaboy-Hostišová
44:10
1:02,23
2002
BELLABOY (FR)
Marignan-Princesse Maroun
L. Dettori
Bellaboy-Hostišová
18:10
0:58,35
2003
BRAVERY (HUN)
Jigadee Creek-Bear With Me
Z. Varga
Stall V.I.P.
91:10
0:58,57
2004
SCYRIS (POL)
In Camera-Scytia
J. Korpas
Stáj Nýznerov
15:10
0:56,98
2005
SCYRIS (POL)
In Camera-Scytia
P. Krowicki
Dr. Charvát
14:10
0:58,01
2006
SCYRIS (POL)
In Camera-Scytia
P. Krowicki
Dr. Charvát
13:10
0:58,85
2007
SCYRIS (POL)
In Camera-Scytia
J. Línek
Dr. Charvát
10:10
0:58,71
2008
SCYRIS (POL)
In Camera-Scytia
M. Havelková
Dr. Charvát
13:10
0:59,16
2009
ANOTHER TRUE STORY (GB)
Piccolo-Lost In Lucca
René Koplík
YOKO
8,1:1
1:00,14
2010
OVERDOSE (GB)
Starborough-Our Poppet
G. Hind
MIKO Racing
1,0:1
1:00,77
2011
TULUM (FR)
King’s Best-Tarwiya
M. Zatloukal
Syndikát 2007
8,9:1
0:58,70
2012
APRILIUS (IRE)
Balmont-Serenity
J. Šafář
Stáj Monika Agro P.
30,5:1
1:00,56
2013
ROBINSON CRUSO (GB)
Footstepsinthesand-Miss Hawai
Z. Šmida
AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
2,5:1
0:59,95
   
Cena Pat’s Music (2000 m) (1993-2002: Cena Fredy)
Rok
Víťaz
Pôvod 
Jazdec 
Majiteľ
EVK 
Čas
1993
REASONS FOR LOVE (IRE)
Common Grounds-Fodens Eve
T. Váňa
Zbrojovka Vsetín
40:10
2:07,96
1994
WELCOME (AUT)
High Noon-Waldbuche
E. Dubravka
Gestüt Hernstein
30:10
2:06,03
1995
HALNORA (GB)
Don‘t Forget Me-Vera Musica
C. Asmussen
Imre Bagi
12:10
2:07,69
1996
IDYLLE DE LA BARRE (FR)
Shining Steel-Al Come True
M. Roberts
Centrotex a. s.
20:10
2:05,93
1997
FANTASY FRIEND (USA)
Elmaamul-Migiyas
A. Petrlík
Alex Gorrie-Salvator
16:10
2:09,39
1998
VLADA (IRE)
Belmez-Zizania
M. Kinane
Stajňa Erdan
11:10
2:10,46
1999
MISS BARBARA (FR)
Sanglamore-Akadya
E. Dubravka
Noel Blackwell
11:10
2:06,11
2000
VIEWY OHIO (GER)
Script Ohio-Violet
G. Mossé
Stall Philipphof
33:10
2:11,60
2001
MARTINIQUE (GB)
Muhtarram-Mourir d’Aimer
E. Dubravka
KR Paul Schweitzer
88:10
2:09,64
2002
PAT’S MUSIC (GER)
Great Lakes-Pat’s River
Pat Eddery
Stajňa Patrik s.r.o.
25:10
2:03,97
2003
VIPLANA (GER)
Platini-Vinca
K. Fallon
Stall Challenger
42:10
2:07,02
2004
ARGANTA (GER)
Monsun-Anna Domani
Paul Eddery
Wrbna Racing
14:10
2:03,60
2005
ECOLOGICALLY RIGHT (GB)
Entrepreneur-Logic
M. Havelková
PRO-SPECS
30:10
2:03,60
2006
VEDEA (POL)
Jape-Vioda
A. Turgajev
St. Damis
75:10
2:05,83
2007
FORLISTA (GER)
Kallisto-Forlea
J. P. Lopez
Stall Allegro
53:10
2:05,45
2008
SAJGONKA (POL)
Great Lakes-Soneria
Z. Šmida
PD Borský Mikuláš
22:10
2:07,01
2009
SAKHEART (GB)
Sakhee-Tanwir
G. Hind
Hřebčín Křenek
9,3:1
2:06,92
2010
LINDA (GER)
Black Sam Bellamy-Larana
V. Janáček
Agrolipt ČR
4,8:1
2:07,92
2011
SHAMAL SALLY (USA)
E Dubai-Screaming Shamal
Z. Šmida
OMS & MIKO Racing
1,4:1
2:04,95
2012
FANTAZIA MIA (FR)
Ad Valorem-Far Distance
J. Šafář
Stáj U krále Matyáše UH
13,6:1
2:09,75
2013
YUCCA (IRE)
Rosensturm-Librilla
Z. Šmida
AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
1,8:1
2:06,05
   
Zlatý pohár (2600 m)
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majiteľ
EVK
Čas
1994
DEMBINSZKY (GB)
Niniski-Dead End
P. Kállai
Kentaurs Farm
22:10
2:45,81
1995
MONTAUCIEL (USA)
Conquistador Cielo-Likely Split
C. Asmussen
Kentaurs Farm
12:10
2:47,87
1996
ALMAZ (RU)
Leo Castelli-Araviia
M. Roberts
Stajňa Erdan
12:10
2:44,72
1997
ILES (GER)
Acatenango-Iringa
D. R. McKeown
Quo Vadis
38:10
2:48,06
1998
SALVATOR
Ladoisko-Svatka
M. Kinane
Quo Vadis
20:10
2:44,72
1999
HANKALO
Lomond-Hankaretta
A. Garth
Frau K. Schweigert/Mad. Irena
20:10
2:44,11
2000
RAY OF LIGHT (IRE)
Rainbows for Life-Topmost
J. F. Egan
Ray Racing
23:10
2:58,95
2001
RAY OF LIGHT (IRE)
Rainbows for Life-Topmost
J. F. Egan
Ray Racing
15:10
2:52,85
2002
LISIBILA (GER)
Acatenango-Like a Leaper
Z. Varga
Stall Rubin
49:10
2:41,35
2003
OXALANA (GER)
Lagunas-Oxalis
Paul Eddery
Stáj Wrbna
36:10
2:43,08
2004
TANKRED (POL)
Who Knows-Tabaka
Paul Eddery
Wrbna Racing
13:10
2:41,95
2005
TANKRED (POL)
Who Knows-Tabaka
Paul Eddery
Wrbna Racing
20:10
2:42,00
2006
TEMPELTÄNZER (GER)
Devil River Peek-Trueville
J. Línek
OMS
35:10
2:45,05
2007
RYAN (IRE)
Generous-Raysiza
R. Juráček
MPL Racing
13:10
2:45,31
2008
RYAN (IRE)
Generous-Raysiza
R. Juráček
MPL Racing
16:10
2:43,54
2009
RYAN (IRE)
Generous-Raysiza
R. Juráček
MPL Racing
2,0:1
2:46,99
2010
RYAN (IRE)
Generous-Raysiza
R. Juráček
MPL Racing
4,9:1
2:47,77
2011
LEO GALI (IRE)
Galileo-Reprise
J. Chaloupka
DAR
5,9:1
2:44,12
2012
DORIAN CROWN (GB)
E Dubai-Slow Jazz
M. Srnec
Ramzan Kadyrov
2,4:1
2:50,81
2013
ATACK (GER)
Mamool-Appena La
M. Srnec
EMOP
5,0:1
2:46,81
  
Cena Muscatita (1200 m)
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majiteľ
EVK
Čas
1993
OKR (CZE)
Amyndas-Oklahoma
Ľ Šara
TJ Družba Holíč
123:10
1:15,74
1994
VAKACIA (CZE)
Dara Monarch-Vačka
E. Dubravka jr.
Gestüt Hernstein
66:10
1:13,58
1995
MIR SADA (FR)
Lesotho-Miss Ava
C. Asmussen
KOH-I-NOOR Praha
16:10
1:13,10
1996
TAMILAY
Grand Unit-Taxina
D. Balážik
Žrebčín R.C. Malá Paka
24:10
1:13,64
1997
VLÁDA (IRE)
Belmez-Zizania
R. Demidov
Stajňa Erdan
28:10
1:14,81
1998
PRETTY PRINCE (HUN)
Western Star-Pretty Polla
M. Kinane
St. Komáromi
15:10
1:12,91
1999
GENEVELLE (IRE)
Bob Back-Generals Daughter
K. Píchal
FCC Folprecht Brno
38:10
1:13,41
2000
PAT’S MUSIC (GER)
Great Lakes-Pat’s River
D. Andrés
Stajňa Patrik s.r.o.
19:10
1:18,13
2001
TANTRA (POL)
Winds of Light-Tabakiera
D. Andrés
SK Krasne
31:10
1:15,48
2002
ROYAL SUNLIGHT (GB)
Dashing Blade-Royal Future
Pat Eddery
Stajňa Patrik s.r.o.
16:10
1:12,66
2003
DANCING THEATRE (IRE)
King’s Theatre-Durunroo
R. Mališka
Stajňa Patrik s.r.o.
23:10
1:12,93
2004
RAINBOW DASH (GER)
Dashing Blade-Rockaway
Z. Šmida
MPL Quirinus
21:10
1:14,04
2005
MYSTERRO (CZE)
Security Risk-My Best Dancer
M. Srnec
K-K Metal a.s.
88:10
1:13,84
2006
LENZIR (CZE)
Mir Sada-Lenzova
M. Srnec
Gabriela-Petr Šach
73:10
1:14,09
2007
OVERDOSE (GB)
Starborough-Our Poppet
M. Srnec
SCH Racing Team
18:10
1:12,02
2008
ILLIANA (GER)
Tertullian-Illamira
S. Georgjev
Stall Reunion
29:10
1:12,60
2009
QUISSISANA (FR)
Antonius Pius-Lanark Belle
M. Srnec
Vimar-Dvorníky
5,1:1
1:14,51
2010
ALFKONA (GER)
Areion-Ariana
V. Janáček
RAMONA Racing
1,9:1
1:13,95
2011
MYSTIC SWING (GER)
Celtic Swing-Mutige
M. Zatloukal
Lokotrans
1,9:1
1:14,70
2012
RENNY STORM (CZE)
Stormy Jail-Renaissance
J. Šafář
Stáj Monika Agro P.
9,5:1
1:15,65
2013
NAJINSKA (GER) Areion-Najinskaja T. Lukášek
DAR
3,0:1
1:13,94
   
Veľká cena BBAG Baden-Baden (1400 m)
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majiteľ
EVK
Čas
2004
STAR’S SONG (GER)
Sternkönig-Song Of Peace
L. Beaucamp
Stall CJS
19:10
1:26,17
2005
MAGAMBO (GER)
Monsagem-Miss Kypros
T. Nagy
BIH-MA Kft.
41:10
1:29,96
2006
PATE (GER)
Dashing Blade-Peace Time
P. Kubík
Wrbna Racing
94:10
1:26,80
2007
SWAKOPMUND (GER)
Golan-Shiny Waters
J. Chaloupka
CK Martin Tour
49:10
1:29,47
2008
MARIBOR (GER)
Pentire-Marsixa
M. Srnec
CK Martin Tour &
SCH Racing Syndicat
63:10
1:28,98
2009
BADGUY (IRE)
Spartacus-Bound To Glitter
Radek Koplík
MN-Racing
5,8:1
1:29,02
2010
ALFKONA (GER)
Areion-Ariana
V. Janáček
Ramona Racing
2,1:1
1:27,20
2011
MYSTIC SWING (GER)
Celtic Swing-Mutige
M. Zatloukal
Lokotrans
2,3:1
1:27,63
2012
LEGIONAR (GB)
Lateral-La Dulcera
Z. Šmida
UMC
3,9:1
1:26,81
2013
NAJINSKA (GER) Areion-Najinskaja T. Lukášek DAR
2,3:1
1:25,63
   
Cena zimnej kráľovnej (1600 m)
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majiteľ
EVK
Čas
1993
CAYMAN NATIVE (IRE)
Sarhoob-Caymana
P. Kubík
Stáj Hrubý
13:10
1:42,90
1994
VAKACIA (CZE)
Dara Monarch-Vačka
E. Dubravka jr.
Gestüt Hernstein
16:10
1:42,90
1995
VITALINDA
Dara Monarch-Vika
M. Abík
Firma Canter
22:10
1:42,85
1996
MARJAN SOFT (GB)
In The Wings-Slava
A. Resulov
Stajňa Erdan
74:10
1:44,73
1997
SETY‘S SPIRIT (USA)
Seattle Song-Omm Sety
D. R. McKeown
Quo Vadis
90:10
1:43,82
1998
LADY ATLANTA
Solarstern-Lady Martialina
Z. Machů
Žrebčín R. C. Malá Paka
19:10
1:47,53
1999
MONA SAY (USA)
Strodes Creek-Table Vice
G. Schadler
Quo Vadis
57:10
1:40,97
2000
PAT’S MUSIC (GER)
Great Lakes-Pat’s River
D. Andrés
Stajňa Patrik s.r.o.
13:10
1:42,90
2001
TANTRA (POL)
Winds of Light-Tabakiera
D. Andrés
SK Krasne
17:10
1:43,22
2002
MARKETARA (CZE)
Beccari-Markota
P. Piatkowski
Radio Twist-Štal Sklenô
311:10
1:41,83
2003
DANCING THEATRE (IRE)
King’s Theatre-Durunroo
D. Andrés
Stajňa Patrik s.r.o.
23:10
1:43,48
2004
INKASENTKA (POL)
Jape-Injazaat
J. Línek
Stajňa Patrik s.r.o.
15:10
1:41,99
2005
LAYLA MOLINARI (GER)
Zinaad-Landmädchen
P. Krowicki
Babsy istálló
46:10
1:41,82
2006
MARY LOU (CZE)
Beccari-Misty Time
M. Srnec
Sectori Ševčík
60:10
1:41,43
2007
BATALISTYKA (POL)
Jape-Be My
M. Srnec
Wrbna Racing
50:10
1:41,06
2008
PRINCESS OF GRACIE (USA)
Arch-Powerhouse
J. Havlík
BORS Břeclav a.s.
32:10
1:45,18
2009
QUISSISANA (IRE)
Antonius Pius-Lanark Belle
M. Srnec
Vimar-Dvorníky
3,7:1
1:41,86
2010
TIME OF WIND (GER)
Mamool-Talatessa
V. Janáček
Stajnia Plavac
1,9:1
1:46,74
2011
AURELIA PIA (GB)
Antonius Pius-Subtle Move
N. Murru
Mladen Rihtarič
4,2:1
1:41,08
2012
INVISIBLE BID (GB)
Araafa-Angel Kate
R. Šara
Mladen Rihtarič
2,7:1
1:46,53
2013
SÁZAVA (IRE)
Hurricane Run-Saibhreas
J. Rája
Englicovi a Kulhánkovi
1,4:1
1:45,31
   
Karpatská cena (1600 m) (1987-1990: 1650 m) 
Rok
Víťaz
Pôvod
Jazdec
Majiteľ
EVK
Čas
1985
ZBOJNÍK (CZE)
Lakmus-Zareta
V. Pekný
PP Topoľčianky
64:10
1:45,00
1986
VOSA (CZE)
Spring Haven-Vanilia
R. Held
JRD Vysoká při Morave
174:10
1:44,90
1987
DOROTHEA (HUN)
Irvine-Depiszé
J. Püspöky
PP Šamorín
48:10
1:49,43
1988
VERDUN (CZE)
Sharp End-Vánice
J. Havlíček
JZD Velké Karlovice
32:10
1:51,20
1989
NIKODÉM (CZE)
Filippy cs-Nietoczka
J. Piruch
JRD Soblahov-Motešice
48:10
1:45,13
1990
ČEŘEN (CZE)
Black Pot-Čremcha
Z. Machů
JZD AK Slušovice
14:10
1:52,72
1991
KANSAS (CZE)
Rookery Hill-Kannrugga
T. Bednár
JRD Šurany-Hanneshof
20:10
1:44,31
1992
CITIZEN KANE (AUT)
Atomic Force-Crown Style
P. Piatkowski
Gestüt Hernstein
36:10
1:41,98
1993
OKR (CZE)
Amyndas-Oklahoma
Ľ Šara
TJ Družba Holíč
23:10
1:42,32
1994
MILLIARD (CZE)
Ludovico-Minerva
F. Jasinský
Campanula Jeseník
336:10
1:42,68
1995
MIR SADA (FR)
Lesotho-Miss Ava
I. Kub
KOH-I-NOOR Praha
16:10
1:44,92
1996
TERCIEL (CZE)
Mill Pond-Tercie
P. Gašpar
Osivár Holíč
350:10
1:48,01
1997
SADOMIS (POL)
Who Knows-Sodoma
R. Mališka
Jozef Kalka
30:10
1:43,42
1998
PRETTY PRINCE (HUN)
Western Star-Pretty Polla
F. Simon
St. Komáromi
14:10
1:44,97
1999
NAJIB
Mtoto-Nobly Born
A. Resulov
Stajňa Erdan
14:10
1:43,00
2000
NAGAR (POL)
Five Star Camp-Nirwana
D. Andrés
Stajňa Schmidt
22:10
1:45,38
2001
KETTY SHARP (CZE)
Sharp End-Ketlin
I. Kub
Software PC Translator
73:10
1:45,73
2002
TYTUS (POL)
Zampano-Tytania
J. Línek
Stajňa Corinne
14:10
1:44,27
2003
ATROPIN (GER)
Monsun-Amalaswintha
R. Mališka
Stajňa Patrik s.r.o.
35:10
1:43,46
2004
RAINBOW DASH (GER)
Dashing Blade-Rockaway
Z. Šmida
MPL Quirinus
21:10
1:39,49
2005
RYAN (IRE)
Generous-Raysiza
Z. Šmida
MPL Racing
19:10
1:43,59
2006
NEPAL (POL)
Jape-Netanya
M. Havelková
Elektromontáže Mička
29:10
1:40,80
2007
APARTMAN (CZE)
Scater-Apartma
P. Krowicki
ZEAS Staré Hradiště
29:10
1:40,54
2008
DETHRONE (GER)
Tiger Hill-Daily Mirror
M. Srnec
SCH Racing Team
36:10
1:45,25
2009
BRIBON (GER)
Pentire-Bravo Görl
Z. Šmida
EMOP
2,4:1
1:44,76
2010
MY OLD HUSBAND (FR)
Gentlewave-Dentelle
V. Janáček
Stáj Charvátová
1,8:1
1:43,74
2011
MOVE YOUR VISION (IRE)
Galileo-Cash Run
Z. Šmida
OMS & MIKO Racing
2,3:1
1:42,32
2012
LEGIONAR (GB)
Lateral-La Dulcera
Z. Šmida
UMC
1,7:1
1:43,06
2013
FRANCIE (IRE)
Echo Of Light-Fly With Wings
J. Rája
Zeas Staré Hradiště
4,3:1
1:43,93

 

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat