• kone
  • BKIS
  • pedok
  • KZP
  • BOXY
  • BKIS
  • KZP
  • podkova
  • BKIS
  • DETI
  • kzp
  • prekazky
  • BKIS
  • deti
  • kzp
  • klobuky
  • BKIS
 

Tréneri

Meno trénera:

Tréner

Meno

Hanáček Jaroslav

Hanáček Jaroslav
Licencia ÁNO
Druh licencie A
Štát Slovenská republika
Stredisko Plavecký Štvrtok-Vampil
Počet koní 37

typ dostihov štartov víťazstiev zisk úspešnosť
rovina 1894 422 1 179 720 € 22.3%
prekážky 453 93 380 094 € 20.5%
klusáky 3 0 332 € 0%

prihlášky

Kariéra trénera

  Rovina Prútené prekážky Steeplechase Klusáky
rok st. víť. zisk por. st. víť. zisk por. st. víť. zisk por. st. víť. zisk por.
2016 98 13 61 920 € 2. 15 2 4 860 € 2. 23 10 14 925 € 1. 0 €
2015 86 18 64 095 € 1. 13 3 6 470 € 1. 21 6 8 850 € 1. 0 €
2014 92 18 33 760 € 4. 9 0 1 630 € 5. 9 1 2 545 € 4. 0 €
2013 69 5 16 135 € 9. 11 5 5 890 € 1. 10 2 2 580 € 2. 0 €
2012 51 6 13 718 € 11. 8 0 1 065 € 5. 5 0 975 € 7. 0 €
2011 49 4 32 640 € 4. 10 4 4 575 € 1. 2 1 1 250 € 9. 0 €
2010 61 8 18 825 € 9. 5 0 525 € 8. 3 0 435 € 15. 0 €
2009 62 8 29 830 € 5. 2 0 0 € 31. 7 3 2 685 € 4. 0 €
2008 115 12 56 092 € 3. 2 0 103 € 17. 0 0 0 € 0 €
2007 70 13 81 823 € 1. 3 1 1 036 € 4. 0 0 0 € 3 0 332 € 16.
2006 97 16 64 333 € 1. 2 0 266 € 18. 0 0 0 € 0 €
2005 115 22 67 520 € 3. 1 0 0 € 18. 1 1 913 € 11. 0 €
2004 85 8 13 513 € 14. 1 0 0 € 24. 1 0 0 € 32. 0 €
2003 108 18 27 619 € 5. 1 0 498 € 10. 5 0 166 € 18. 0 €
2002 84 8 19 540 € 7. 2 0 465 € 9. 11 1 1 759 € 9. 0 €
2001 77 8 13 585 € 9. 6 0 276 € 12. 5 1 2 075 € 6. 0 €
2000 89 5 21 953 € 5. 4 0 231 € 14. 6 0 1 700 € 8. 0 €
1999 127 15 23 496 € 5. 2 0 363 € 7. 6 1 1 669 € 8. 0 €

Výber sezóny pre kariéru:

Vyberte rok

Kone v tréningu

Meno koňa Pôvod Stajňa
ALKONYKÖNNY (HUN), 2 Red Rocks (IRE)-Allonya (GER) (Protektor (GER)) Bábolna - SK
ARATO (GER), 3 Areion (GER)-Anna Desta (GER) (Desert Style (IRE)) Stajňa Patrik Senica
BUMBLEBEE (FR), 3 Fastnet Rock (AUS)-Buttonhole (GB) (Montjeu (IRE)) MPL Racing
CARRY THE GLORY (CZE), 4 Pop Rock (JPN)-Call Me Xela (Rainbows For Life (CAN)) Vlček - Autodoprava SK
CENNÁ ORCHIDEA (CZE), 2 Silver Whistle (USA)-Cenná Panenka (CZE) (Laroche (GER)) Stáj Žďárský SK
CONNOR (FR), 2 Silver Frost (IRE)-Canzonetta (FR) (Kahyasi (IRE)) KT OBAL
ESTI KORNÉL (HUN), 3 Steady As A Rock (FR)-Ejtihaad (IRE) (Nayef (USA)) Bábolna - SK
FUTURIST FASHION (HUN), 2 Haafhd (GB)-Fashion Icon (USA) (Van Nistelrooy (USA)) Bábolna - SK
GASTON (FR), 2 Youmzain (IRE)-Golden Section (USA) (Royal Academy (USA)) MPL Racing
GRAY TOUCH (FR), 2 Poet´s Voice (GB)-Naseem Alyasmeen (IRE) (Clodovil (IRE)) MPL Racing
JIHLAVA (IRE), 7 Hawkeye (IRE)-Jay´s Renny (USA) (El Prado (IRE)) Stáj Žďárský SK
KESU (HUN), 2 Red Rocks (IRE)-Kespark (ITY) (Kendor (FR)) MPL Racing
LAMBERTUS (GER), 9 Tiger Hill (IRE)-Lizzey Letti (GB) (Grand Lodge (USA)) Stajňa ALEX
LUCYL (CZE), 6 Bear King (GER)-Librilla (FR) (Lesotho (USA)) Falkensee
MARIAN (FR), 3 Turtle Bowl (IRE)-Lunacat (FR) (One Cool Cat (USA)) Stajňa Patrik Senica
MEDICI (USA), 3 Curlin (USA)-Mrs Williams (GER) (Monsun (GER)) MPL Racing
MEGNYERŐ (HUN), 2 Steady As A Rock (FR)-Megmondtam (HUN) (Noble Law (GB)) Bábolna - SK
MELODY MAKER (HUN), 2 Fairlypi (IRE)-Meloneras (GB) (Kyllachy (GB)) Bábolna - SK
NAPOS (HUN), 4 The Bogberry (USA)-Napernyö (HUN) (Horatio Luro (USA)) Bábolna - SK
NOBLE GUARD (HUN), 3 Sunny Sam (GER)-Novícia (HUN) (Favoured Nations (IRE)) Stajňa ALEX
POLYMNIA, 3 Calming Influence (IRE)-Playletka (CZE) (Scater (POL)) Giancarlo Fochesato
RAMONA LAURA (CZE), 2 Suteki Shinsukekun (USA)-Royal Sunlight (GB) (Dashing Blade (GB)) Stajňa Patrik Senica
REBEKA (HUN), 5 Star Fury (HUN)-Remegő Lány (HUN) (Noble Law (GB)) GRANELAM a.s.
ROBBEN ISLAND (USA), 3 Dream Ahead (USA)-Split Trois (FR) (Dubawi (IRE)) MPL Racing
SEGONA (CZE), 5 Egerton (GER)-Sevilla (GER) (Barathea (IRE)) AGROLIPT
SILVERSTONE (FR), 4 Silver Frost (IRE)-Diamond Laly (GB) (Observatory (USA)) Stáj Žďárský SK
SUMMER HILL (HUN), 6 Lidohill (GB)-Sunny Girl (HUN) (Jolly Groom (USA)) Bábolna - SK
TADEAS HAJEK (IRE), 7 Iffraaj (GB)-Irish Design (IRE) (Alhaarth (IRE)) Falkensee
TIMOTEJ (IRE), 4 Bushranger (IRE)-Tamara Gervasoni (IRE) (Namid (GB)) Stajňa Patrik Senica
TONIK (HUN), 2 Steady As A Rock (FR)-Tunic (GB) (Danehill Dancer (IRE)) Bábolna - SK
TRIXI, 4 Fairlypi (IRE)-Tyna´s Run (GB) (Tina´s Pet (GB)) MPL Racing
TWIST DANCER (CZE), 9 American Post (GB)-Tista (FR) (Anabaa (USA)) AGROLIPT
UNIQUE PILOT (GB), 2 Kyllachy (GB)-Ultimate Best (GB) (King´s Best (USA)) Stajňa KORUNA
UNIVERZUM (HUN), 3 Steady As A Rock (FR)-Urban Lady (GB) (Polish Precedent (USA)) Bábolna - SK
ÚRI MURI (HUN), 2 Fairlypi (IRE)-Urban Lady (GB) (Polish Precedent (USA)) Bábolna - SK
VILLÁM CHARLIE, 2 Calming Influence (IRE)-Čalina (Masshtab (RU)) Száraz a Csernyanszki
WINTERBERG (GB), 2 Jukebox Jury (IRE)-Wunderblume (GER) (Lomitas (GB)) MPL Racing
 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat